KONST / Litografier / Färglitografier 10824336
nr 1082 4336
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Färglitografier, 4 st, i mapp, Åke Wickström (f. 1927), Julen på 1940-talet, 375 upplaga, bladets mått: 50x55
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
800 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:54:04